Архів заходів

четверг, 22 февраля 2018 г.

«#КіноДляВсіх кому за…»
22 лютого у ЦДБ знову на кіноперегляд зібралось покоління 50-тих років та учасники «Університету третього покоління» при територіальному центрі соціального обслуговування, в рамках проекту «Взаємодія - КРОК ДО ДІЙ».
Цього разу ми вирішили передивитись кінострічку режисера Володимира Рогова «Офіцери», зняту у  1971 році. Головні ролі виконують Аліна Покровська, Георгій Юматов та Василь Лановий.
 Фільм «Офіцери» - один з перших, які покоління шістдесятників згадує, коли їх запитуєш про улюблений військовий фільм. У прокаті фільм зібрав близько 53,4 млн глядачів. 
Герої - бойові товариші - незважаючи на все мінливості долі, зберігають вірність дружбі, боргу, офіцерської честі. Їм довелося пройти крізь безліч випробувань, але вони залишилися такими, як в юності. 
 Дія цього фільму охоплює досить великий період - з двадцятих по 70-і роки. У центрі уваги авторів життя всього однієї сім'ї - Олексія Трофимова, в перших кадрах фільму юного курсанта, а в кінці - сивочолого генерала, дружини його Любаші, їх сина Георгія і, нарешті, онука Івана. 

Але фільм не можна назвати просто сімейною хронікою. Крім приналежності до однієї сім'ї, у героїв є ще одна особливість, що ріднять їх один з одним. Всі вони військовослужбовці. І військовослужбовці не просто по необхідності, за збігом обставин, а й за покликанням, якому вони вірні до кінця і яке, як естафету, передають своїм дітям і онукам…
Комментариев нет:

Отправить комментарий