Архів заходів

среда, 15 марта 2017 г.

«Дай руку, підліток!»
/тренінг/

14 березня на тренінг «Дай руку підліток»  до Дитячої бібліотеки завітали учні 8 класу ЗШ №3. Волонтер бібліотеки - керівник клубу національно-патріотичного виховання "Україна-best.ua" Тетяна Миколаївна  Позднякова запросила на тренінг і деяких членів клубу - учнів 5, 7 та 8 класів ЗШ №19 та №5.

 Вона розповіла, що  програма навчання клубу націлена на формування патріотично орієнтованої, соціально активної, розвинутої особистості і  базується на національній історії, відповідальності за власне майбутнє, добробут та долю країни.


Діти мали змогу «посидіти» на золотому та чорному «троні», щоб відчути на собі думку своїх однолітків. Сидячи на золотому "троні", вони слухали на свою адресу слова-компліменти, а на чорному - дізналися те, що їх однокласникам в них не подобається.

 Профорієнтована гра «Острів» доповнила тему заходу. Після закінчення тренінгу Тетяна Миколаївна пояснила, чому за відповідями  підлітків  на деякі запитання можна дати характеристику відносин між ними. Вона продемонструвала, яким чином суспільство сприймає особистість, і як особистість сприймає суспільство, та  як потрібно гідно позиціонувати себе.
А на завершення всі разом ми об’єднались у рухавці клубівців "Україна-best.ua". Вийшло дуже класно!Комментариев нет:

Отправить комментарий