Архів заходів

среда, 21 июня 2017 г.

Активні!  Спортивні!  Креативні!

Активна,  спортивна,  креативна команда чоловіків  міста Павлограда  запрошує учнів та партнерів для розвитку нового, але популярного  виду спорту в нашому місті - стрільби з лука, арбалету та метання ножів!!! 
Ця ініціатива відбувається в рамках проекту «Взаємодія - крок до дій», що реалізується у  м. Павлограді в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом.


 В рамках проекту заплановані спортивні змагання «Павлоградські соколи», які відбудуться у вересні місяці! Керівник і ініціатор змагань Растрюха Юрій -  людина, захоплена своєю справою!


А наразі вже пройшли два уроки-знайомства: 15 червня -  в модульному містечку та  20 червня - у парку ім. Шевченка.  Азарт захоплює всіх! Стріляли з лука та арбалету чоловіки, 62-річні бабусі, журналісти, бібліотекарі,  малеча та юнаки. Сподобалось ВСІМ!!!Тож долучайтесь до проект, і, можливо, серед Вас, дорогі павлоградці,  з’явиться новий чемпіон!!!
/ В матеріалі  використані фото Вадима Шальського/


Комментариев нет:

Отправить комментарий