Архів заходів

пятница, 19 января 2018 г.

"Соборність України
 під прапором волі"
/екскурс в історію/
18 січня, напередодні Дня Соборності України, Дитяча бібліотека запросила на екскурс в історію "Соборність України під прапором волі" учнів 5 класу НВК №2.
Бібліотекарі розповіли, що в історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.


Передивляючись архівну відео- хроніку презентації «День в історії», ми разом розмірковували про історичні події тих років, а бібліотекарі наголосили, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої  її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності.Згадуючи історичні події, ми зробили висновок, що зараз майбутнє нашої країни в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружньою, сильною, здоровою і  щасливою.


Комментариев нет:

Отправить комментарий