Архів заходів

воскресенье, 24 сентября 2017 г.

Мікс «202 м2 території добра»
(комплексний інновацій  масовий захід)
20-22 вересня  2017 року  КЗ «Павлоградська МЦБС» приймала гостей -  школу  керівника – менеджера для директорів ЦБС, керівників бібліотек ОТГ та завідуючих  бібліотеками  області.
  Тема семінару “Публічні бібліотеки області:  трансформаційні процеси в умовах децентралізації та  досвід проектних ініціатив”. Організатори заходу – КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» 
20 вересня  для бібліотекарів  області гостинно відчинила свої двері Центральна міська бібліотека ім. Г.П. Світличної. Театралізована зустріч на ганку бібліотеки та вітальні слова від заступника міського голови Шуліки О.О. стали початком продуктивної роботи двох днів семінару.


21 вересня гості прийняли участь у комплексному інноваційному заході «202 м2 території добра» на базі Центральної дитячої бібліотеки.


Захід розпочався з презентації проекту «Взаємодія-крок до дій» заступника директора ЦБС по роботі з дітьми Бабічевої Л.В., а розважали бібліотекарів казкові персонажі, які не так давно поселились в нашій бібліотеці за підтримки МОМ - клоун Юлік та фіксики  Мася та Сімка в образі, яких виступили бібліотекарі  дитячої біблілотеки. Музичне привітання від колективу Сузір’я, Будинку творчості дітей та юнацтва, як завжди був неперевершений- керівник Бондаренко О.В. 

 Дякуємо колегам за гарний настрій, за те, що солідні директори бібліотечних систем області не побоялись стати в цей день трішечки дітьми і включились в весь інтерактив, який ми для них підготували!!!
Комментариев нет:

Отправить комментарий