Архів заходів

понедельник, 18 сентября 2017 г.

«А вік твій юний…»
/міська акція/
Цікаво і весело пройшов день краєзнавства в рамках проекту «Взаємодія – Крок до дій». «Ми є в Україні» - так називалась фотовиставка переселенки Тетяни Денисової, яка веде цікаві уроки фотошколи при дитячій бібліотеці в рамках проекту. Налагодження діалогу між ВПО та представниками місцевої громади інструментами мистецтва є дієвою формою роботи.
Фотовиставка представила життєві історії людей, що покинувши свої домівки  стали членами павлоградської громади.  Фото історія Олени Куликової «Я-Авдіївка» та написані нею вірші беруть за душу, і ти відчуваєш весь біль пережитого, Валентина Смик, майстриня хедмейду, матуся трьох діток, волонтер, - просто диву даєшся, як вона все вспіває, та фотоусмішки дітей - історії «Нам в Павлограді сняться кольорові сни». Виставка мала неабиякий успіх. Багато хто підходив до Тетяни,  вражений її майстерністю, запитував її номер телефону і хотів зробити з нею сімейну фотосесію. Нехай це стане початком нового успіху та стартом до нових дій…

 Всі  учні школи отримали заохочувальні призи: фоторамки та альбоми від команди МОМ.


А бібліотекарі, які допомогли Тетяні організувати та оформити фотовиставку, порадували всіх охочих  ще й майстер-класом «Чудо- дерево дружби» в яскравій осінній палітрі… гарний настрій  і позитив нас супроводжував  весь день… І це добре!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий