Архів заходів

четверг, 22 февраля 2018 г.

   Юридичний довідник
«Круглий стіл»
21 лютого у ЦДБ, в рамках проекту «Взаємодія крок до дій», для усіх бажаючих відбулась зустріч з юристом  Павлоградського місцевого  центру з надання вторинної правової допомоги Карпенко М.А. Юрист розповів присутнім про послуги, які надаються центром з надання вторинної допомоги, та дав де-які слушні рекомендації по найбільш хвилюючим питанням для внутрішньо-перемішених осіб. Зокрема це стосувалось виплат пенсій та адресної допомоги, правильного оформлення документів, сплати комунальних послуг на окупованій території та правомірності дій соціальних робітників.


А закінчилась наша зустріч психологічним тренінгом від Кочанової О. «Стрес. Шляхи виходу зі стресу. Як подолати тривожність і дратівливість?»
Психолог пояснила, що зі стресами ми стикаємося практично постійно, вирішуючи ті чи інші проблеми, тож позбавитись їх неможливо, але потрібно вміти правильно реагувати на стрес та знати шляхи виходу із нього. Вона поділилась з нами де-якими методами та провела для нас де-кілько практичних вправ.
Комментариев нет:

Отправить комментарий